?

Log in

No account? Create an account
Userpic

scholar_ua's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Допомога, рецензії, дослідження, теми, події
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members
Спільнота для гуманітаріїв (у першу чергу), яка має на меті наступне:

1) Допомога. Кожен має власну домашню бібліотеку, багато хто має цифровий фотоапарат або сканер. Через те, що не всі видання (і в першу чергу це стосується українських видавництв) можна знайти в інтернеті, а інколи потрібно подивитися в книзі лише окрему статтю, розділ, сторінку, чи навіть абзац тексту - можна звернутися до учасників спільноти із проханням пошукати, і, по можливості, відсканувати, сфотографувати, чи навіть просто переказати зміст.

2) Рецензії. Більшість видань у нас залишаються без фахових рецензій, тому пропонується обговорення прочитаного чи запитання щодо непрочитаного (які відгуки і чи варто?). Недоліки таких коротких рецензій можуть частково компенсуватися живим обговоренням, наявністю кількох думок від різних учасників.

3) Дослідження. Обговорення окремих досліджень (власних або чужих) чи їх частин. Прохання відповісти на запитання анкет.

4) Теми. Обговорення загальних тем: функція гуманітарія в суспільстві; як боротися і чи варто боротися з невіглаством; етичні, філософські підвалини гуманітарного знання; проблеми методу тощо.

5) Події. Звіти та враження від фахових подій (семінарів, лекцій, конференцій, презентацій тощо). Не дозволяється публікувати оголошення, вони будуть видалятися без попередження.

Ці п'ять пунктів - це п'ять обов'язкових теґів. Детальніше про теґи у спільноті.

Розмаїтість тем і завдань спільноти зумовлено невеликою щільністю гуманітаріїв в українському сегменті жж, і відтак - недоцільністю створювати п'ять (чи "сто п'ятдесят" - по п'ять на кожну галузь) окремих спільнот.

Ненормативна лексика заборонена.

Робочі мови - українська, російська, англійська.

Social capital

  • less than 10

Statistics